Glitter tattoo

Trblietavé tetovanie

Určite na vašich podujatiach nevynechajte toto efektné skrášlenie tela! Trblietavé tetovanie je vhodné pre deti aj dospelých. Je krásnou ozdobou tela. Každé trblietavé tetovanie je jedinečné. Vy si vyberáte vzor a tiež farebné kombinácie, ktoré sa vám páčia a my nimi už len ozdobíme vaše telo. Môže sa aplikovať na tvár, rameno, členok alebo inú časť tela.

Tetovať je možné rôzne tematické vzory: motýle, drakov, kvety, ornamenty atď. S použitím šablóny vytetujeme aj logo spoločnosti alebo produktu.

Na tetovanie používame prípravky, ktoré sú určené na telo a pokožku. Výhodou tejto ozdoby tela je, že vydrží na pokožke viac dní, a teda sa ňou môžete dlhšie pýšiť. Alebo vašim klientom, či zamestnancom bude dlhšie pripomínať krásne dni strávené na rodinnom dni vašej firmy.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Vyplňte náš krátky dotazníček a my sa Vám ozveme. 

Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko, Maľovanie na tvár, facepainting, maľovanie detí, maľovanie dospelých, maľovanie tváre, detská oslava, deň detí, kvalitné maľovanie na tvár, farby na tvár, trblietavé tetovanie, Slovensko